Zoeken naar als je eens bent met iemand
Uw zoekactie voor als je eens bent met iemand leverde 100 resultaten op.Zoek in alle advertenties :
Sexdating > Man zoekt man (161)
Sexdating > Man zoekt vrouw (152)
Escort / Privé Ontvangst > Betaald contact gezocht (56)
Sexdating > BDSM (54)
Escort / Privé Ontvangst > Gangbang (41)
Escort / Privé Ontvangst > Amateur (31)
Sexdating > TV/TS (25)
Escort / Privé Ontvangst > Vrouwen (16)
Sexdating > Man zoekt koppel (12)
Escort / Privé Ontvangst > Massage (11)
Escort / Privé Ontvangst > BDSM (10)
Sexdating > Koppel zoekt vrouw (6)
Escort / Privé Ontvangst > Mannen (6)
Escort / Privé Ontvangst > Jobs (4)
Sexdating > Koppel zoekt man (2)
Escort / Privé Ontvangst > Koppels (2)
Sexdating > Vrouw zoekt man (1)
Escort / Privé Ontvangst > TV/TS (1) | Andre | 38 jaar | Oost-Vlaanderen - Gent |
U gedragen slipje en/of een lekere befdate?
Hey dames, deze 38 jarige man uit gent heeft een fetish voor de geur en smaak van jullie lekkere poesjes. Wie verkoopt graag haar gedragen slipje en ziet een van onderstaande scenario’s zitten?
In scenario 1 draag je je slipje voor 1 of 2 dagen en spreken we fysiek in gent af en overhandig je me u slipje. Ofwel is dat ergens publiek en overhandig je me gewoon je slipje, of we spreken ergens iets discreter af en ik kijk toe als je je slipje uit doet. Hierbij raak ik u niet aan.
In scenario 2 draagt u u slipje voor 1 of 2 dagen en spreken we vervolgens bij mij thuis af. Dit voor een volledig vrouwgerichte date waarbij we kussen, knuffelen, ik u lekker masseer en uiteindelijk ik ook u slipje uitdoe om je ongewassen poesje vervolgens lekker oraal te verwennen. Dit tot je meerdere keren bent klaargrkomen. De hele date is vrouwgericht en draag ik indien gewenst een kuisheidsgordel
| Kristof | 51 jaar | Antwerpen - Antwerpen |
Exhibitionist zoekt geile voyeur, keurder voor regelmatig
Ik zoek een man waar ik discreet bij kan op bezoek komen voor het volgende: uiteindelijk zal ik mijzelf volledig naakt aan u showen in verschillende geile houdingen! Een striptease of masturbatieshow kan gebeuren of dans/turn oefeningen waarbij jij mij regelmatig betast. Er zijn veel mogelijkheden ook meer kinky scenario’s. Ik blijf eventueel ook graag passief voor milking of edging play. Laat me weten wat je denkt. Dit kan zeker op regelmatige basis. Ik ben 51 jaar 1,78m en weeg 86 kg, 17x4cm onbesneden en intiem geschoren. Rond de feestdagen heb ik veel tijd, dus als je alleen bent en je ziet het zitten, dan kom ik op bezoek met volle doorhangers
| Raoul | 49 jaar | Limburg - Sint-Truiden |
Dames, geniet van een erotische massge
Hallo dames,
Ik ben Raoul, een single man uit Sint-Truiden.
Met mijn 1m88 en 79 kg ben ik sportief, verzorgd en voorzien van 20 X5.
Mijn allergrootste passie in mijn vrije tijd is echter massage.
Bij mij kan je terecht voor een erotische massage die is gericht op het verkennen van sensualiteit en het verdiepen van de connectie tussen lichaam en geest op een plezierige en respectvolle manier. Het is een uitnodiging om je zintuigen te prikkelen, spanning los te laten en te genieten van een intieme ervaring die gericht is op jouw welzijn en plezier. De massage word naakt gegeven, en duurt ongeveer 1 uur 30 min. (met of zonder happy end)
Als je voelt dat je toe bent aan zo'n welverdiend moment voor jezelf, stuur me dan gerust een berichtje via WhatsApp op 0475 27 93 01 of mail.
Ik ben flexibel beschikbaar – doordeweek of in het weekend en kan je ontvangen bij mij in Sint Truiden met een aangename sfeer en warmte, of ik kom tot bij je.
Hopelijk tot snel x
Raoul.
| lieve senior gay | 75 jaar | Antwerpen - Antwerpen |
singel gay vriend gezocht 70+
Ik zoek een fwb, ook zeventiger, om elkaar regelmatig te ontmoeten, wat aan cultuur te doen, maar ook om te genieten van tepels, tongen, lang en teder vrijen. Geen neuken (wel assplay)Veel bespreekbaar als er een klik is.
Ik ben 1,80/85 14/4 intiem geschoren en tepelgeil. Gbs, geen piercings of tatouages. Weinig behaard. Ben jij dit ook en kun je vrij ontvangen? Reageer dan met wie je bent, je stats en je woonplaats. Geen reactie is geen overeenkomst. Lieve kus
| speelseman | 54 jaar | Vlaams-Brabant - Baal |
ik zoek vaste speelvriend die onderdanig is
Als dominanten TOP MAN ben ik opzoek naar een onderdanig iemandJIj moet natuurlijk bereid zijn om aan mijn wensen en verlangens te voldoen.iK HOU ERVAN OM JOU ECHT TE GEBRUIKEN VOOR BEST KINKY DINGEN.JIJ houd ervan om lekker geil te zoenen.Het diep pijpen van mijn stevige neukpaal is ook jou opdracht.Mijn lekker kontje zal je ook uitgebreid en diep moeten rimmen.Neuken ga ik jou zker safe doen in het begin op termijn gaan we zien dat het zonder kan .J bent bereid om een halsband te dragen tijdens het spel.Geil taalgebruik komt zeker aan bod.Zorgen dat je steeds gespoeld bent bij gebruik.Samen naar gay sauna moet ook kunnen.Bne je een slanke man ergens tuissen, de 20 en 45 j en sta je open voor gebruik? Stel je uitgebreid voor en vertel van waar je bent en hoe jij dit ziet.1 STE AFSPRAAK OP KAMER ALTIJD TE RUMST OF BEGIJNENDIJK .GEEN GEFAKE OF GEZEVER AUB
| Witje | 47 jaar | Vlaams-Brabant - Diest |
Vrouw die heerlijk verwend wil worden
Hoi ben een nette verzorgde Vlaamse man die op zoek is naar een vrouw die ook op zoek is om haar eens heerlijk te laten verwennen. Zelf sta ik voor veel open dus als je vragen hebt shoot! Anderzijds geef ik graag massages en verwen ik graag je poesje met mijn lekkere warme tong. Leeftijd, gewicht ed speelt voor mij geen rol als je maar netjes verzorgd bent. Dus dames laat maar snel iets horen van jullie. Warme zwoele groetjes xxx
| The climax | 50 jaar | Antwerpen - Balen |
VRIJ 19/12 MYSTERY DARK NIGHT * !!
Mystery Dark Night – The Climax Vrijdag 19 december | 20.00u – 03.00u De nacht wordt donkerder… en jij bent uitgenodigd om erin te verdwijnen. Welkom bij Mystery Dark Night – een avond waar schaduwen fluisteren, verleiden en niets is wat het lijkt. Denk: gedimde lichten, donkere hoeken, zachte muziek en een spanning die je bijna kan aanraken. Blikken die nét te lang blijven hangen, handen die de weg vinden in het halfdonker, lichamen die dichterbij komen dan je gewend bent… Wat mag je verwachten? Een mysterieuze, donkere setting met kaarslicht en schaduwspel Sensuele, open-minded koppels & singles die zin hebben in spannende ontdekkingen Intieme hoekjes, playrooms en een sfeer die uitnodigt om grenzen te verkennen Verleiding, spel en verrassing – de nacht beslist hoe ver je gaat Dresscode Mysterieus & donker Laat je duistere, verleidelijke kant zien – hoe mysterieuzer, hoe beter. The Climax – Molsesteenweg 5, Balen 20.00u – 03.00u
| TV Pascale | 52 jaar | Vlaams-Brabant - Asse |
Bottom zoekt sexdate met man
| weduwnaar | 61 jaar | Zeeland - Terneuzen |
Eenzame weduwnaar
| Mia | 25 jaar | Oost-Vlaanderen - Gent |
Mia Klein nymph
Dag heren,
U bent een galante, minnelijke man die geniet van een vrouw die klasse en vooral puurheid uitstraalt?
Dank voor het bezoeken van mijn profiel.
Ik hou van spannende dates waarin ik jouw fantasieën leer kennen.
Met mijn grote bruine ogen kijk ik naar jou bij onze eerste aanraking.
Ik ben niet zomaar een meisje maar jouw meisje voor enkele uren. In die tijd breng ik je naar de zevende hemel.
Met mijn sexy benen, mijn opvallende, uitdagende bruin haren en mijn zachte huid weet ik je te bekoren vanaf de eerste blik.
Mijn naam Mia staat gelijk aan ‘a sweet sin’, of mag ik naar jou toe, ‘een zoete zonde’ zeggen?
Ik ontvang in een nette en discrete omgeving. Mijn foto’s zijn echt en recent.
Je kunt met me afspreken vanaf tenminste één uur.
Ik werk op afspraak. Boek mij dus altijd een dag of een paar uur voor onze ontmoeting.
Als je mij een concreet en duidelijk bericht stuurt, krijg je binnen de tien minuten een antwoord.
Andere ber
| 1 2 |
Home
Zeeland - Terneuzen



