Zoeken naar ben nu zoek
Uw zoekactie voor ben nu zoek leverde 100 resultaten op.Zoek in alle advertenties :















Vijftiger | 50 jaar | Vlaams-Brabant - Vilvoorde |
Friends with benefits
Ik ben op zoek naar een studente of jongedame in de leeftijdscategorie 20-40, die nood heeft aan extra budget en interesse heeft om iets bij te verdienen met regelmatige erotische afspraken. Indien jij je hierin kan vinden contacteer me dan om voorwaarden en verwachtingen te bespreken. Reacties zonder beschrijving en foto komen niet in aanmerking!


Thomas | 28 jaar | Oost-Vlaanderen - Gent |
op zoek naar jou
Ik ben een knappe jonge man (28j) en ik ben op zoek naar een dame (leeftijd niet zo van belang) waar ik samen een leuke tijd mee kan beleven, bij voorkeur in de buurt van Gent, maar ik kan me ook verder verplaatsen. Zelf vind ik hygiene en discretie belangrijk, alsook enig niveau.
Heb jij zin om met mij deze tijd in te vullen?

miro | 24 jaar | Oost-Vlaanderen - Merelbeke |
Jonge bttm zoekt geile top!
Hey, ik ben weer alleen op mijn kot. Wie heeft er zin in wat geile fun? Ik kan moeilijk ontvangen maar wel makkelijk verplaatsen in de buurt van Merelbeke - Gent. Ik pijp en tong zelf heel graag en word graag gevingerd en geneukt. Ik ben op zoek naar een date met tongen en anale seks. Heb je hier ook zin in? Stuur dan snel een voorstel. Liefst niet te oud. Meerdere tops of een koppel zijn ook altijd welkom. Ik ben zelf eerder mollig en val op breed/gespierd/mannelijk. Groot geschapen is een pluspunt. Zonder foto = geen antwoord.

J.Dg | 34 jaar | Oost-Vlaanderen - Kruishoutem |
Voorstellen gezocht
Max | 22 jaar | Oost-Vlaanderen - Sint-Niklaas |
Ik jonge student zoek geile date voor vandaag
Geert | 46 jaar | Antwerpen - Duffel |
Speld in een hooiberg
Hallo daar aan de andere kant van het scherm
Mag ik me even voorstellen?
Ik ben Geert 46 jaar 1m86 95 kg
Ik ben op zoek naar iets wat hier blijkbaar heel moeilijk te vinden is
Ik zoek een lieve vrouw voor fwb een vaste vriendin met dat tikkeltje meer
Ikzelf ben gescheiden
Eventueel een vrouw die een goede minnaar zoekt is ook welkom leeftijd en afkomst speelt geen rol zolang de klik er maar is
Wie heeft interesse?
Stuur gerust een reactie ik bijt niet lol
Groetjes
Geert

Juul | 40 jaar | Antwerpen - Antwerpen |
cum addict met lief snoetje
Hallo, Ik ga morgen maandag op pad met auto en bied me gratis aan op parkings E17 tussen Antwerpen en Waasmunster. Ben op zoek naar echte mannen die ik mag pijpen in de wagen. Ik ben 41j heb kort zwart haar, bruine ogen en een pijpmondje dat er naar snakt u te mogen dienen. Ik doe wat u vraagt te doen. Leeftijd en uiterlijk speelt geen rol voor mij, wel graag hygiëne.

Alex | 29 jaar | West-Vlaanderen - Tielt |
Bbw
Hey hey. Ik ben op zoek naar een vollere vrouw. Zelf ben ik een man met een slank postuur maar ik hou meer van vrouwen met een molliger figuur, een mooie ronde kont en volle zachte borsten. Hou zowel van een zachtere aanpak als dominant en harder. Beetje variatie is altijd tof niet? Zelf mag je natuurlijk ook een voorstel doen.

YOUR LOVER | 52 jaar | Oost-Vlaanderen - Waasmunster |
JOU VASTE LOVER, JOU SPEELTJE ... HMMMM
Hoi,als klasse dame heb je de fantasie, dat verlangen naar een vaste Lover (graag ben je single, of met medeweten van), je zou het fijn vinden om contact te kunnen leggen met een zeer verzorgde, en goed geconserveerde (zo zeggen ze toch) man, een man die van de wereld is, een man die discretie en hyg en niv nog hoog in het vaandel weet te dragen...,een man die niet alleen met zijn … denkt !Ik ben op zoek naar een vast contact, geen gevlinder dus !Ik ben soa vrij en gesteriliseerd (attest). Beroepshalve kan ik me zeer flexibel vrijmaken tijdens de dag.Eventueel maken we eens ergens kennis op neutraal terrein om te zien of de spreekwoordelijke "klik" er zou zijn … ? Denk je dat er voldoende raakvlakken zijn, geef dan gerust een seintje en we spreken verder af … !? Hopend op die juiste reactie ... ? Fijne dag nog,Grtjs (Your) Lover x

Frederik | 40 jaar | Oost-Vlaanderen - Gent |
Leuk meisje/studente gezocht
Ik ben op zoek naar een lief en eerlijk meisje om echt seks mee te hebben. Je bent geen verlegen type en weet hoe je een man moet plezieren. Ik neem hier graag de nodige tijd voor zodat we elkaar kunnen verwennen. Een vluggertje is niet mijn ding! Ik hou van strelen, likken en tongzoenen. Je zult zeker geen spijt krijgen van een date. Kun je op een avond afspreken? Ik ben zelf behoorlijk selectief en ontmoet alleen een fatsoenlijk meisje


1 2 |