Zoeken naar een per dag
Uw zoekactie voor een per dag leverde 100 resultaten op.Zoek in alle advertenties :

















jan | 60 jaar | Limburg - Bilzen |
masseur
Dieter | 27 jaar | Limburg - HASSELT |
Klasse jongeman zoekt knappe vrouw
Dag lieverds, Al een hele tijd geleden dat ik hier nog iets heb opgezet, maar de goesting is er zeker nog! Wat ik zoek is een knappe maar vooral een gezellige, lieve vrouw, die op regelmatige basis wilt afspreken, zowel overdag als 'savonds, kan voor mij! Als kinesist zijnde, beschik ik ook over heerlijke kennis van massages,... En kunnen we elkaar optimaal verwennen! Korte beschrijving: atletisch gebouwd, 183cm en voorzien van een mooi exemplaar! Wat verwacht ik van jou: niet onknappe dame, respect en discretie, maar vooral een goede portie zin om een connectie voor lange duur mee op te bouwen. Benieuwd naar meer van mij? Stuur zeker een berichtje (liefst met foto). Fake check kan via snapchat,... Tot snel! Kus Dieter


Lukas | 57 jaar | Limburg - Hamont-Achel |
65 + wacht op nette jongeman !!
Wacht op nette jongeman, 20 / 40 jr,
Zelf ben ik bottum, en ben in voor soft seks ,met vele mogelijkheden,jou kontje, rimmen, vingeren intern masseren,,tongen en tepels,en ballen spel.Edgen pijpen enz enz.
met veel geilplezier,prikken we een volgende datum, kan enkel op de dag,wil je veel en lekker geil plezier,kom dan naar hier in Budel aan de grens bij Hamont-Achel..
grt lukas.

Wilm | 65 jaar | Antwerpen - Geel |
Fwb
Dag dames,
Ik ben een 65 jarige niet vrije man die een leuke vrouw (leeftijd of ras speelt geen rol) zoekt om samen leuke momenten te beleven en indien het klikt ook op intiem vlak. Het is de bedoeling om elkaar regelmatig te ontmoeten. Ik ben zelf 174 cm voor 74 kg, sportief met een buikje en kort bruin haar. Ik ben 65 en omdat ik een latrelatie heb, kan ik mij gemakkelijk in de week vrij maken. Graag iemand uit de ruime omgeving Geel. Hopelijk zijn er hier dames die dit wel zien zitten en wacht ik ongeduldig op een berichtje om elkaar beter te leren kennen.
Tot snel,
Wilm

Knuffelbeer | 40 jaar | Limburg - Herk-de-Stad |
Samen iets leuks doen
Is er een leuke spontane dame die wil afspreken om iets leuks te doen. Uitstapje, iets gaan eten/drinken, een fijne wandeling en wie wat volgt. Belangrijk om te weten niets moet. Gewoon een fijne dag beleven is het belangrijkste. Ik ben een normale sportieve zachtaardige man. Ik ben niet opzoek naar een vaste relatie maar meer opzoek naar een fwb of lat relatie.
Kennis maken via mail of WhatsApp.


Dieter | 56 jaar | West-Vlaanderen - Zonnebeke |
Hallo ik zoek een nymfomane,een vurige geile vrouw die haar lustverlangens wil bevredigen
KATO | 35 jaar | Antwerpen - Olen | ![]() |
KORTINGSPRIJZEN ### VLAAMSE DAME (100% BELGISCH)
gewoonjezelfzijn | 62 jaar | Antwerpen - Antwerpen |
zoeken oudere vrouw of vrouw met andere afkomst
Hallo wij volslank koppel van 57 en 62 jaar, zoeken een 65+ vrouw, of vrouw van een andere etnische afkomst. Liefst zo oud mogelijk. Wij doen alles met respect en hygiëne en vrouwvriendelijkheid. Mag ook vrouw van koppel zijn. Interesse laat iets weten. Als het kan een beetje meer uitleg dan 2 woorden. Alvast bedankt en prettige dag.
Hopelijk tot snel.

Amy Secret Garde | 22 jaar | Oost-Vlaanderen - Drongen | ![]() |
OPEN SOLLICITATIE WEEKEND, VOOR ONS TWEEDE LUXE PRIVE VILLA IN DRONGEN
Hoi dames,
Wegens de enorme drukte, organiseren wij aanstaande weekend 25 en 26/03 een gans weekend "open sollicitatie" in onze villa in Drongen..!!
Wat houdt dit in: u kan zich eenvoudig via een mailtje, telefoontje of sms aanmelden om met de zaakvoerders een overleg te hebben waarbij wij u een antwoord geven op al uw vragen en ook een korte rondleiding geven door het huis en u laten zien waar en wat allemaal mogelijk is! Onze meisjes staan ook open voor een gesprek die dag zij zullen beamen dat wij inderdaad het hoogste loon betalen binnen de sector, zodat je het ook van hen kan horen en ook welke leuke sfeer bij ons daadwerkelijk is. Staat dit jou aan dan kan je starten wanneer jij wenst (dagen en uren) , wij hopen leuke meisjes te ontmoeten, BESLIS JE OM TE STARTEN DAN krijg je na je eerste 10 dagen werken EEN LEUKE STARTBONUS en dit BOVENOP JOUW WEEKLOON, wij betalen op dag of weekbasis zoals jij wil, JE HEBT DUS NIETS TE VERLIEZEN, IN TEGENDEEL, xx


Escort prive | 21 jaar | Oost-Vlaanderen - Gent | ![]() |
Riana 19j,Carla19j,Lily25j,Lulu ,Reni aanwezig!
Ontdekt de erotische wereld van Kiya ! Onze sensuele jongedames ontvangen je in totaal vernieuwde kamers ! Maak kennis met de veel mogelijkheden van ontspanning bij Kiya ! Je kan nu eveneens genieten van één van de vele massages, zoals onze Nuru massage,vbody to body massage en de tantra massage !SM!Doe je het liever met z'n drie dan is er de mogelijkheid om een trio te boeken met de meisjes naar jouw keuze ! Ga je liever met één of meerdere dames op hotel of bij je thuis dan is er onze escortdienst ! Kiya bevindt zich in de jules De Saint Genoitstraat 61 te Gentbrugge, vlakbij de afrit van de E17. Onze openingsuren zijn van maandag tot en met woensdag van 10u tot 22u en van donderdag tot en met zaterdag van 10u tot 01u ! Op zondag en op feestdagen zijn we telkens open van 10u tot 22uOnze sexy meisjes:Laura,Reni,Denise,louisa,Tina,Cherry,Naomi,Eveline,Kristina ,Riana,Marie,Mija ,Emely,Linda bezorgen jou een onvergetelijke dag!


1 2 |