Zoeken naar ik pik je

Uw zoekactie voor ik pik je leverde 100 resultaten op.
Zoek in alle advertenties :

Sexdating > Man zoekt man (246)
Sexdating > Man zoekt vrouw (27)
Sexdating > Man zoekt koppel (24)
Sexdating > TV/TS (17)
Escort / Privé Ontvangst > Gangbang (6)
Escort / Privé Ontvangst > BDSM (5)
Escort / Privé Ontvangst > Vrouwen (5)
Sexdating > BDSM (3)
Sexdating > Koppel zoekt man (2)
Escort / Privé Ontvangst > Amateur (2)
Escort / Privé Ontvangst > TV/TS (2)
Escort / Privé Ontvangst > Massage (1)
Escort / Privé Ontvangst > Mannen (1)
Escort / Privé Ontvangst > Betaald contact gezocht (1)
Peter 49 jaar Limburg - HASSELT
Lekker pijpen
Wie duwt er zijn lekkere pik diep in mijn mondje?neuk mijn mondje .ik pijp je lekker spuit je warme zaad in mijn keel.ben bi en pijp en zaadgeil  
kelly 34 jaar Antwerpen - Antwerpen 0471268370
Trans kinky Meesteres zoekt Erotsche slaafjes voor opleiding met promotie prijsjes
Hoi Slaven en Travosletjes, Mannen, slaven zijn van harte welkom bij Trans Meesteres kelly! Neem een kijkje op mijn foto's pagina op F2F/KELLYBIMBO4 Jullie kunnen een opleiding volgen bij jullie Meesteres houden jullie van tepels bewerken, spanking, bondage, opleiding tot gangbang slet, opleiding voor make-up en vrouwelijke lingerie kleding of hou je van een harde sessie met pijn? Of een erotische opleiding zoals de meesteres haar grote borsten en pik verwennen? Ook mannen of slaven met erectie problemen kunnen bij Meesteres terecht ik weet daar oplossingen voor. Bij mij zijn jullie op het goede adres. Gedroomd over een opleiding om eens mee te doen aan een gangbang party dit is ook mogelijk als je eerste hebt kunnen genoten van een gangbang opleiding. Ik geef nu sessies als Meesteres vanaf 60 euro. Groetjes van je kinky Trans Meesteres Kelly  

Trans kinky Meesteres zoekt Erotsche slaafjes voor opleiding met promotie prijsjes
Bottom sletje 33 jaar Oost-Vlaanderen - Erpe-Mere 0475941785
Slank sletje contact via whatsapp
Hallo ik ben knap slank sletje wie komt er nu zijn ballen leeg spuiten Reageer met wat info over u zelf beschrijving van u en cm pik graag Contact via whatsapp enkel bericht niet bellen niet mailen Nu beschikbaar tot straks  

Slank sletje  contact via whatsapp
gisteren
Bottomsletje 55 jaar Oost-Vlaanderen - Lokeren
Wie ontvangt bottomslet en rekt mijn kontje
Ben een geile bottomslet die graag anaal gevuld wil worden.Ook mijn mond mag lekker gevuld worden met harde pik en sap. Ik zoek man voor regelmatig af te spreken en die mij eventueel als slet wil uitlenen. Niks moet alles kan mits respecteren van vooraf afgesproken beperkingen. Goed voorzien is een plus! Geen fakers maar man(nen) die echt willen afspreken.Kan enkel verplaatsen. Vooral in de driehoek Antwerpen-Gent-Hulst(NL).Hygiëne en respect zijn belangrijk. Geen fotojagers!  
gisteren
Plaasterke 39 jaar West-Vlaanderen - Beernem
Honger naar een pik en zaad
Ik zit wegens werkongeval thuis in de plaaster al meer dan een week en nog effe te gaan. Nu begin ik mij enorm te vervelen hier in de zetel... is er iemand die me een leuk voorstel doet ? Hygiene en discretie is wel een must ! Ik kan gelijk wanneer ontvangen. Deftige voorstellen met foto krijgen voorang. Tot straks ?  
gisteren
Top 64 jaar Antwerpen - Brasschaat
Top zoekt bottom die op mijn pik rijdt
Ik zoek dus een man of cd die zich met zijn kontje zet en op mij rijdt tot ik spuit. Ik ben 64 180 85 14 en kan niet ontvangen. Ik verplaats mij in de regio, eventueel op kamer. Jouw uiterlijk of leeftijd zijn van geen belang.  
gisteren
Patje 60 jaar West-Vlaanderen - Spiere-Helkijn
Patje is alleen thuis
en wil zijn pik gewillig aan iemand geven die het sap eruit haalt  
gisteren
Tom 43 jaar Brussel (gewest) - Brussel (stad)
Zoek een sadistische, perverse bi-Meester
Ik ben een slanke man met onderdanige gevoelens, zonder ervaring met andere mannen. Ik zoek een dominante man die mij volledig wil gebruiken. Respectvol en bereid een soatest te doen voor de veiligheid. Die mij opleidt tot zijn sletje zonder grenzen, mij ontmaagdt en neukt in alle mogelijke standjes, mij verplicht hem te pijpen of te rimmen, zijn zaad in mijn keel of kontje spuit. Sadistisch, die er van geniet mij tot het uiterste te drijven, mij pijn te doen als straf of motivatie. Pervers, die mij zijn pik laat aflikken nadat hij mijn kont geneukt heeft, mij verplicht tot deepthroat tot ik moet kokhalzen of mijzelf onderkots, of mij onder te plassen met mijn mondje open om mijn gehoorzaamheid te bewijzen. Die mij ook graag aan zijn vrienden toont en mij door hen laat betasten, vernederen, neuken. Ik zoek een 50+ Meester, heel respectvol en zachtaardig, die graag iets wil opbouwen en die bij hem thuis ontvangt. Partner mag meedoen indien gewenst!  
gisteren
Lanza 51 jaar Antwerpen - Antwerpen
Begluren
Koppels hier die zich graag laten begluren terwijl ik aan men pik ruk? In natuur, tuin, thuis, etc…. Omg noord antwerpen  
gisteren
Daddy 61 jaar Oost-Vlaanderen - Lokeren
Dikke daddy wil zuigen
Hallo ik ben een dikke daddy (59-172-99) uit Lokeren die graag zuigt tot je spuit. Kan vlot verplaatsen en regelmatig ontvangen. Indien zin in blowjob, geef maar seintje met jouw stats en ev foto (body en pik)  
  1   2