Zoeken naar jongeman voor nu
Uw zoekactie voor jongeman voor nu leverde 100 resultaten op.Zoek in alle advertenties :







Klasse jongeman | 27 jaar | Limburg - HASSELT |
Klasse jongeman voor een speelse zomer
Dag knappe dames,
Wie van jullie is al langer opzoek naar een echte "klasse" jongeman, met de juiste looks maar voornamelijk een heerlijk gezelschap is? Lekker genieten van de komende tijd met de optie om een langdurige connectie mee op te bouwen?
Als kinesist, kan ik jou natuurlijk ook heerlijk verwennen met massages.. maakt dit je al wat heter?
Stuur dan zeker een berichtje en kom nog meer over mij te weten!
Wederzijdse fake check, om fakers uit te sluiten en onze tijd niet te verspillen! Kus Dieter


Bram | 24 jaar | West-Vlaanderen - Knokke-Heist |
Jongeman opzoek naar dame
Heyhey, ik ben Bram een jongeman van bijna 24j opzoek naar een koppel die zin heeft om eens af te spreken met een jonge man. Ik vind zowel jong als oud tof! Ik kan ontvangen, maar kan me ook heel gemakkelijk verplaatsen met de auto :). Ik ben 1m86, 80kg en normaal gebouwd. Indien je nog iets meer wil weten vraag gerust in een mailtje! Groetjes en hopelijk tot snel x. Erna kan telefonisch afgesproken worden :)


Bram | 24 jaar | West-Vlaanderen - Knokke-Heist |
Jongeman opzoek naar dame
Heyhey, ik ben Bram een jongeman van bijna 24j opzoek naar een dame die zin heeft om eens af te spreken met een jonge man. Ik vind zowel jong als oud tof! Ik kan ontvangen, maar kan me ook heel gemakkelijk verplaatsen met de auto :). Ik ben 1m86, 80kg en normaal gebouwd. Indien je nog iets meer wil weten vraag gerust in een mailtje! Groetjes en hopelijk tot snel x. Erna kan telefonisch afgesproken worden :)


Jongeman | 30 jaar | Oost-Vlaanderen - Erpe-Mere |
Jongeman op zoek naar avontuur
Hey hey,
Ik ben een jongeman van 30 jaar oud uit de regio Erpe-Mere.
Ik ben groot en normaal gebouwd, ben hygiënisch (en verwacht dat van jullie ook), goedlachs met de nodige dosis humor en ik hou wel van een avontuur.
Zo speel ik al lang met het idee om eens een eerste trio te beleven, echter heb ik nog nooit de stap durven zetten.
Nu leek het me wel de moment om de stoute schoenen aan te trekken, et voila, hier ben ik dan!
Ik sta voor veel open, mits het nodige respect en discretie.
Zien jullie dit wel zitten om dit avontuur met me te delen? Stuur dan snel een berichtje en wie weet tot snel?
Xxx

Matthias | 31 jaar | Oost-Vlaanderen - Gent |
Jongeman op zoek
Ik ben een slanke, grote man (1m90, rond de 80kg) van 30 jaar en woon in Gent. Zacht en vriendelijk. Normaal geschapen en bijgeschoren. Ik heb een open relatie en ben op zoek naar iemand om een (of meerdere) fijne date(s) te beleven. Ik woon in centrum Gent en kan verplaatsen. Ik ben op zoek naar een gewoon iemand, niet naar speciale dingen. Leeftijd maakt op zich niet zoveel uit, als er een goede (fysieke en mentale) klik is.


Jongeman | 29 jaar | Antwerpen - Hulshout |
Raad nodig!
Dag beste lezeres, Ik heb raad nodig of iemand die een oplossing kan aanbieden in mijn situatie. Ik zit in een relatie van nu bijna een 4-tal jaar en ik zie haar heel graag. Maar er is geen lust of passie. (Ik ben 29j) We hebben al heel lang geen seks meer gehad en ik mis dit ontzettend hard. De reden is dat zij niet comfortabel in haar vel voelt zegt ze. Ik heb haar gezegd dat dit best te begrijpen is en dat we dit stapsgewijs moeten oplossen maar na meer dan een jaar geen seks is er nog altijd geen vooruitgang. Ik heb haar gezegd dat ik ook mijn noden heb als man en dat ik het soms niet meer kan uithouden maar besef ook dat ultimatums niet echt goed zijn om op te lossen, maar ik weet geen andere manier. Is hier een vrouw die ervaring hiermee heeft en eventueel een oplossing kan aanbieden of eventueel raad kan geven? Graag hoor ik van jullie! Warme groeten, Ik

Jongeman A. | 36 jaar | Antwerpen - Kontich | ![]() |
Zoek een heel kleine vrouw
Hoi, ik ben een heel slanke jongeman van 36 jaar en ik heb al heel lang de fantasie om eens te daten met een vrouw dat ECHT heel klein is van gestalte. Ikzelf ben 1m80 groot. Ben dus opzoek naar veel kleiner. Wel 18+ uiteraard. Meer dan enkel een date kan ook als het klikt. Ik sta voor heel veel open. Ik ben eerlijk, real en single. Je kan me een berichtje sturen via Whatsapp of via email. Maar gelieve uzelf dan ook even voor te stellen aub? Hopelijk tot snel xx

Daan | 36 jaar | Vlaams-Brabant - Halle |
Leuk koppel
Hallo, ik ben Daan slanke jongeman van 36. Ik ben op zoek naar leuk koppel voor spannende date. Qua date sta ik voor veel open. Zo heb ik ervaring in trio, cuckold, GB, outdoordate, … misschien hebben jullie een bepaalde fantasie waarin ik jullie een handje (of lul 😀) kan helpen. Respect, hygiëne en discretie vind ik belangrijk. Verder contact en facepic is mogelijk via whatsapp. Gelieve zelf ook te reageren met foto. Hoeft niet direct herkenbaar. Hopelijk tot binnenkort. Groetjes Daan


Glenn | 32 jaar | Vlaams-Brabant - Londerzeel | ![]() |
Spanning
Roy | 39 jaar | Oost-Vlaanderen - Stekene |
Wederzijdse pijpdate gezocht