Zoeken naar steff alleen thuis

Uw zoekactie voor steff alleen thuis leverde 3 resultaten op.
Zoek in alle advertenties :

Sexdating > Man zoekt vrouw (1)
Sexdating > Man zoekt man (1)
Escort / Privé Ontvangst > Betaald contact gezocht (1)
Steff 46 jaar Antwerpen - Lier
Kisses for charity
Hoi dames..ik wil graag wat bijdragen aan het goede doel en iets gaan schenken aan De Warmste week. Maar wil daar ook wat leuks en speels en uitdagend aan koppelen. Voor iedere dame die mij laat langskomen en mij gedurende 20 seconden tongzoent schenk ik 20 euro aan de warmste week.. doe je er zo'n 2 schenk ik dus 40. En als er zouden zijn die nog wat verder zouden willen gaan mogen ze mij eventueel ook een pijpbeurt geven waarvoor ik dan 50 zou schenken... Wie durft er eens kussen voor het goede doel..  

Kisses for charity
18 dagen
Steff 46 jaar Oost-Vlaanderen - Gent
Wordt jij mijn bare seksvriendin
Ben jij die wat vollere jonge vrouw op zoek naar regelmatig intieme opwindende pleziertjes. Voel je als alleenstaande ook wel eens graag het harde speelgoed van een joviale man met savoir vivre. Kan je dat extra centje ook wel gebruiken, maar wil je toch ook vooral genieten. Ben je niet aan de pil, spiraal,....maar vertrouw je op de man voor de preventie. Misschien ben je wel in relatie met een gesteriliseerde of onvruchtbare man. Geniet jij niet alleen van een harde piek die je diep penetreert en injecteert met een warme gloed , maar evenzeer van wederzijdse oral pleasures. Zijn discretie, hygiene,respect, vertrouwen, genieten en laten genieten ook jouw waarden. Deze gesteriliseerde joviale man met niveau zoekt jou. Stel je uitgebreid voor en overtuig mij waarom ik voor jou zou kiezen.  
Steff 30 jaar Antwerpen - Lier
Wie spuit in mijn mondje
Opzoek naar geile pik die vanacht of in de ochtend wil gepijpt worden kan afspreken tot 11.00 is nu 00.50 ik pijp lekker diep en slik over mijn gezicht spuiten mag ook als je wilt kan je mij ook pijpen is voor cardate of outdoor weet goede afgelegen plekjes waar we zeker niet gestoord worden mail met foto en stats discretie is een must ik kan je ook ophalen in de buurt met mijn wagen  

Wie spuit in mijn mondje