Zoeken naar van der stappen
Uw zoekactie voor van der stappen leverde 20 resultaten op.Zoek in alle advertenties :
Escort / Privé Ontvangst > Betaald contact gezocht (5)
Sexdating > Man zoekt man (4)
Sexdating > Man zoekt koppel (2)
Sexdating > Koppel zoekt koppel (2)
Sexdating > BDSM (2)
Escort / Privé Ontvangst > Vrouwen (2)
Sexdating > Man zoekt vrouw (1)
Escort / Privé Ontvangst > Koppels (1)
Escort / Privé Ontvangst > Amateur (1) | Onderdanige man | 57 jaar | Antwerpen - Edegem |
de eerste stappen
| Veronica | 19 jaar | Antwerpen - Berchem |
Nieuw in de business: een 19-jarige Vlaamse jonge dame! ESCORT woe,do
Fijn dat je mijn advertentie opmerkt. Ik ben een puur Vlaamse jonge meid van 19 jaar die nieuwsgierig, maar niet bang, haar eerste stappen zet in deze speciale wereld! Mijn naam is Veronica, een zéér sexy, charmante, geile meid. Ik heb een droomlichaam. Mijn vrouwelijke, natuurlijke, weelderige, prachtige vormen en stevige borsten, een C-cup, zorgen voor een unieke ervaring tussen de lakens. Ik heb ook een héél knap, betoverend snoetje. Je mag zelfs klaarkomen op mijn gezicht, mits een meerprijs. Ik ervaar graag intense momenten die je adem benemen, waar je blij van wordt en waar je mooie herinneringen aan overhoudt! Zéér hygiënisch, respectvol en discreet gaan we met elkaar om. Dat zorgt ervoor dat ik me volledig openstel naar u toe. Een echte vriendin - vriendinervaring met jou kan delen. Ik heb passie in alles wat ik doe. dat kan bij u thuis zijn of in een hotel. xxx Veronica 12u - 24u Kan u me telefonisch bereiken!
| Elly | 44 jaar | West-Vlaanderen - Kortrijk |
Ben jij degene die ik zoek?? xxx
Komt het je bekend voor? Heel wat centjes neerleggen en ontgoocheld buitenstappen. Het kan ook anders! Beleef een authentieke, passionele date met een jongedame die van wanten weet. Mijn naam is Elly, ik ben een spontane, goedlachse Vlaamse dame met een ondeugend kantje. Mijn service is steeds van het hoogste niveau, ik doe deze “job” (geen pro) ook met plezier en wederzijds genot is waar ik naar streef. Alle intimiteiten kunnen uitgezonderd extremiteiten zoals anaal en sm. Steeds safe. Oraal kan zonder. Respectvolle heren en koppels tot ongeveer 55 zijn zeker welkom; ik hecht meer belang aan uw attitudes t.o.v. mij, een verzorgd voorkomen en onberispelijk hygiëne. Geen ontvangst! Ik kan langskomen bij u thuis of andere locaties. Geen prijsjes! Vast bedrag/date. Ik ben groot, normaal/slank gebouwd met naturelle C. Niet-roker. Na mail ontvangt u mijn nummer. Discretie, respect en vertrouwen zijn kernwoorden. Onthoudt dit voor u reageert. Graag contact/foto via Whatsapp. Tot hoors x
| Ben | 36 jaar | Antwerpen - Geel |
36/1.86/78
Goedemorgen,ik ben opzoek naar een leuke date om samen meer te ontdekken wat er tussen 2 mannen mogelijk is. Hiervoor zoek ik een (h)eerlijke man tot max 50j waarmee ik in overleg stappen kan zetten op dit vlak. Ikzelf kom uit hetero relatie,misschien iemand die uit dezelfde situatie komt zou tof zijn,maar moet zeker niet. Ik kan niet ontvangen,en vanaf 15utot.... Tot straks
| D/s | 62 jaar | West-Vlaanderen - Waregem |
D/s koppel wil graag ander koppel ontmoeten
Koppeltjes die graag in het Bdsm avontuur willen stappen al dan niet beide bi kun je vanaf nul starten met een 62 jarige mentor/teachter Dominant met 30 jaar ervaring en partner sub en swiths 42j. Wij hebben onze eigen ruimte, let op wij zijn geen swingers. Van Bdsm tot kinky is er veel mogelijk, Leeftijd speelt hier niet zo een rol. Het is een dag vol en word verzorgd met drank en eten, Vriendschap erbij is een groot pluspunt. Liefst voor regelmatig, Geen mannen alleen maar vrouw alleen mag ook zeker reageren. Bij interesse geven wij graag een woordje uitleg.
| Adam & Eva | 44 jaar | Oost-Vlaanderen - Gent |
Swingers Couple Speed Date .
In 2 uur tijd 9 andere koppels leren kennen. Op een discrete en down to earth plek. Met een drankje en een leuk kennismakings concept. Aan het einde krijg je je matches aangereikt.
Een echte speeddate dus. Korte gesprekken rond voor swingers relevante thema’s. Maximum 9 gesprekjes. Super discreet matching proces. En… een match is er pas als de 4 betrokkenen dat vinden.
Locatie in de wijk ‘Brugse Poort’ in Gent. Voldoende parking mogelijkheden. Exacte locatie word mee gegeven na inschrijving.
En dan? Op 5 minuten stappen of rijden bevinden zich een leuk (eet)café én een fijne jazzy swingers club (de Shivaz) om de avond verder te zetten
Inschrijving : bij interesse krijg je een link naar de ticketsite voor aankoop ticket.
Prijs : 40 euro/koppel. Ter plaatse kunnen drankjes worden besteld aan democratische prijzen. Koppels die aansluitend naar de Shivaz trekken, kunnen bij ons een kortingsvoucher van 20 euro krijgen!
Doelgroep : koppelst ts 35 en 55 jaar. Alle ervaring
| Ellen | 36 jaar | Oost-Vlaanderen - Sint-Niklaas |
Cardate of escort
| Ellen | 36 jaar | Oost-Vlaanderen - Sint-Niklaas |
Maandag cardate of escort
| Vlaamse Reus | 37 jaar | Vlaams-Brabant - Aarschot |
Waar mag ik Bull worden?
Hey!
Ik ben een 37 jarige man van 1m96 groot en donker blond haar.
De laatste tijd begint het concept van cuckold mij enorm aan te spreken.
Ik zou mijn eerste stappen in deze wereld willen zetten en ben opzoek. Naar een koppel/vrouw die mij als bull wil nemen.
Dit kan gaan van geile seks waar je partner je handje mag vasthouden of dat hij in de ruimte ernaast moet luisteren. Het kan ook zijn dat jij opdrachten moet doen met je cuck. Bv enkel seks hebben met hem als ik het zeg
| Jan | 100 jaar | Brussel (gewest) - Brussel (stad) |
Kijken of meer. Met twee of meer. Fantasie en opwinding.
We laten onze broek zakken. Speels, zomaar, of speels na andere stappen? Gewoon kijken en laten kijken? Of betasten en spelen? Ook genieten van blote rug, billen en borst? Als rustige massage? Of standbeeld spelen? Met handen boven hoofd? Of met handen tegen muur en billen klaar? Of? Jij bent man? Vrouw? Koppel? Leeftijd onbelangrijk. Wat telt is het spel, de verkenning, de opwinding. Met twee of met meer. Ik ben man plus 60. Gewoon gebouwd. Passief of meer actief. Hou van fantasie.
Home


