Zoeken naar waarheen waar naar toe
Uw zoekactie voor waarheen waar naar toe leverde 100 resultaten op.Zoek in alle advertenties :
Sexdating > Man zoekt vrouw (926)
Sexdating > Man zoekt man (578)
Sexdating > Man zoekt koppel (458)
Escort / Privé Ontvangst > Vrouwen (245)
Escort / Privé Ontvangst > Betaald contact gezocht (205)
Sexdating > BDSM (177)
Sexdating > TV/TS (130)
Escort / Privé Ontvangst > Gangbang (118)
Sexdating > Koppel zoekt koppel (70)
Escort / Privé Ontvangst > Massage (68)
Escort / Privé Ontvangst > Amateur (48)
Sexdating > Koppel zoekt vrouw (27)
Escort / Privé Ontvangst > Mannen (14)
Sexdating > Koppel zoekt man (8)
Escort / Privé Ontvangst > BDSM (6)
Escort / Privé Ontvangst > TV/TS (6)
Escort / Privé Ontvangst > Jobs (4)
Escort / Privé Ontvangst > Koppels (4)
Sexdating > Vrouw zoekt vrouw (2)
Sexdating > Vrouw zoekt man (1)
Sexdating > Vrouw zoekt koppel (1) | The climax | 50 jaar | Antwerpen - Balen |
VRIJ 05/12 PASSION NIGHT ! 20u tot 03.u
PASSION NIGHT SEXPARTY Een Onweerstaanbaar Zwoele Avond Vol Spanning en Genot! Ben jij klaar voor een unieke ervaring die al je zintuigen prikkelt? Sluit je aan bij ons op de PASSION NIGHT Gangbang, waar een zwoele avond vol spanning en genot op je wacht. Dit exclusieve evenement belooft een onvergetelijke sfeer, omringd door gelijkgestemde mensen die op zoek zijn naar avontuur en plezier. Laat je verbeelding de vrije loop en bereid je voor op een avond waarin fantasieën werkelijkheid worden. We garanderen een veilige en opwindende omgeving waarin iedereen zichzelf kan zijn. Mis deze kans niet om deel uit te maken van een unieke ervaring vol seksuele vrijheid en genot. Kom en beleef het zelf – Deze Gangbang is het evenement dat je niet wilt missen! The Climax Molsesteenweg 5 2490 Balen
| Zakenman69 | 30 jaar | Antwerpen - Antwerpen |
Zakenman69 op zoek naar iets nieuws. Leuke verzorgde koppels of vrouw.
Verzorgde zakenman 30 op zoek naar toffe gezelschap met verzorgde koppels of vrouw om leuke dingen te doen. Samen lekker leuke dingen doen en samen lekker te genieten elkaars fantasieën te delen. Hier zeer verlegde zakenman van 30 1.78 69kg zeer sportief en verzorgd. Die ook een goeie kameraad heeft van 60 zeer verzorgd klasse vol. Beiden geen lichaamsbeharing. Geen rokers gezellige drinkers humoristisch en die weten hoe ze een vrouw moeten verwennen.
Bij interesse mag je mij altijd contacteren en wie weet kunnen wij onze fantasieën delen met elkaar.
| Gehuwde man | 40 jaar | Antwerpen - Antwerpen |
Minnaars?
Als je dit leest voel je wellicht eenzelfde gemis. De spanning van een date, elkaar ontdekken, het nieuwe, je laten verrassen, uitkijken naar een volgende date, misschien ook wel lang verborgen verlangens, ... Klinkt het bekend? Ik ben gehuwde man uit Antwerpen, heb alles wat ik wens (huisje, carrière, vrije tijd), perfect gelukkig eigenlijk maar met een gevoel dat hier nog meer uit het leven te halen is. Jij ook?
| Koppel | 57 jaar | Oost-Vlaanderen - Buggenhout |
Op zoek naar een bi-schierige man ...
Hallo,
Wij zijn een gewoon,rustig,normaal gebouwd koppel,57j uit Klein Brabant.
We zoeken een soft-bi man,goed geschapen,slank tot normaal gebouwd voor sporadisch op (vb donderdag-)avond.Leeftijd 45j-63j.Wij zoeken geen macho of veeldater.Wél een rustige,lieve man die zijn aandacht aan beide kan geven (man oraal) en ook kan ontvangen.Een date start altijd met een leuke, ontspannende babbel want dat is de basis voor een ontspannen contact.Dus niet raprap maar wel rustig aan met de nodige tussenpauzes om eens te drinken. Indien u interesse hebt dan kun je een niet naakt foto sturen en indien wij een klik vermoeden dan sturen wij graag een foto terug. Indien ook jij een klik vermoedt dan kunnen we ergens afspreken. Een date is niet raprap en een goeie,leuke babbel is heel belangrijk voor ons.
Man mag single zijn maar hoeft niet.Indien niet single kan eventueel tussen de koppels een vriendschap met leuke activiteiten maar hoeft niet.
Serieuze reacties,geen antwoord betekent geen i
| Ronald | 57 jaar | Oost-Vlaanderen - Merelbeke |
Man op zoek naar…..
Ik ben hier op zoek naar een toffe vrouw of een tof koppel om mee af te spreken voor gezellige en intieme momenten! Elkaar leren kennen bij een drankje en leuke babbel om daarna elkaars lichaam langzaam te ontdekken (ik hou zeker van kussen, knuffelen, strelen en vooral kutje te likken)! Je mag biseksueel zijn want dat is voor mij geen probleem! Ik sta voor heel veel open maar geen pijntoestanden of extremen ( wat wel kan is vrouw of man fisten, foto/film en liefst onherkenbaar, trio of meer, creampy, anaal, enzovoort! Ik sta ook open voor plasseks maar heb dit nog nooit meegemaakt of gedaan!
Enige vereisten zijn hygiëne, discretie en respect voor elkaar en elkaars wensen (niks moet en veel is bespreekbaar voor mij)!
Bij je reactie verwacht ik meer dan één woordje over jezelf, eventueel een foto maar zeker je looks, en zeg of je kan ontvangen of verplaatsen (zoek vooral in regio Gent)! Indien jullie graag bepaalde zaken wensen of willen experimenteren hoor ik het graa
| Ronald | 57 jaar | Oost-Vlaanderen - Merelbeke |
Zoek hier tof koppel
Ik ben hier op zoek naar een tof koppel om mee af te spreken voor gezellige en intieme momenten!
Elkaar leren kennen bij een drankje en leuke babbel om daarna elkaars lichaam langzaam te ontdekken (ik hou zeker van kussen, knuffelen, strelen en vooral kutje te likken)!
Je mag biseksueel zijn want dat is voor mij geen probleem!
Enige vereisten zijn hygiëne, discretie en respect voor elkaar en elkaars wensen (niks moet en veel is bespreekbaar voor mij)!
Bij je reactie verwacht ik meer dan één woordje over jezelf, eventueel een foto maar zeker je looks, en zeg of je kan ontvangen of verplaatsen (zoek vooral in regio Gent)!
Indien jullie graag bepaalde zaken wensen of willen experimenteren hoor ik het graag!
| Ronald | 57 jaar | Oost-Vlaanderen - Merelbeke |
Zoek hier toffe vrouw
Ik ben hier op zoek naar een toffe vrouw om mee af te spreken voor gezellige en intieme momenten!
Elkaar leren kennen bij een drankje en leuke babbel om daarna elkaars lichaam langzaam te ontdekken (ik hou zeker van kussen, knuffelen, strelen en vooral kutje te likken)!
Je mag biseksueel zijn want dat is voor mij geen probleem!
Enige vereisten zijn hygiëne, discretie en respect voor elkaar en elkaars wensen (niks moet en veel is bespreekbaar voor mij)!
Bij je reactie verwacht ik meer dan één woordje over jezelf, eventueel een foto maar zeker je looks, en zeg of je kan ontvangen of verplaatsen en wanneer het je het beste past!
| Valerie | 42 jaar | Antwerpen - Wuustwezel |
Aantrekkelijke Stijlvolle, intelligente Vlaamse MILF. Enkel ESCORT vrij, za, zon
Liefste heren. Het is uitermate fijn dat u mijn advertentie opmerkt. Laat ik mezelf met veel plezier aan jou even voorstellen: ik ben een zéér verzorgde, aantrekkelijke, stijlvolle, intelligente klasse vrouw met veel levenservaring en een positieve kijk op het leven! Ik heb een spontane, empathische, lieve, warme persoonlijkheid. Ik ben een 42 jarige Vlaamse met een slank figuur, weeg 52 kilo en meet 1,68 m. Ik heb dan ook nog een stevige naturel C-cup, waar ik enorm fier op ben. Ik heb een zeer goed vermogen om mensen om me heen op hun gemak te stellen. U kunt mij ook plezieren met een goed gesprek; dat mag op een luchtige manier. Mijn gespreksonderwerpen zijn prikkelend, verfijnd en oprecht, wat kan leiden tot een boeiende, meeslepende conversatie. Daarbij creëren we samen de ruimte om elkaars wensen en verlangens uit te diepen. Ontspanning, puur genot, tillen we samen naar een hoger niveau. Een verleiding die ons beide lang zal bijblijven! Bel me aub tussen 12u-24u xx
| Yang | 36 jaar | Vlaams-Brabant - Dilbeek |
Soft
| piggy | 42 jaar | Oost-Vlaanderen - Erpe-Mere |
piggy op zoek naar geile tops
deze onderdanige kinky slet is continu geil en op zoek naar dominante mannen voor ongeremde dates. Veel kan, maar ik pas toch voor pijntoestanden. Verder heel erg into pijpen, poppers, ff, geneukt worden, bondage, vernedering, lingerie, etc. ik kan me verplaatsen, en ik vraag en bied discretie en hygiëne. Idealiter ben jij 45+, verzorgd, niet al te behaard en vooral kinky en dominant ingesteld. Laat maar horen wie zin heeft in deze slet
Home



