Zoeken naar 0050
Uw zoekactie voor 0050 leverde 100 resultaten op.Zoek in alle advertenties :
Sexdating > Man zoekt man (107)
Sexdating > Man zoekt vrouw (81)
Sexdating > Man zoekt koppel (32)
Sexdating > Koppel zoekt vrouw (7)
Sexdating > TV/TS (7)
Sexdating > Koppel zoekt koppel (5)
Sexdating > BDSM (4)
Sexdating > Koppel zoekt man (4)
Sexdating > Vrouw zoekt vrouw (1) | Pedro | 50 jaar | Antwerpen - Dessel |
Geschoren besneden gesteriliseerd voor eerlijk koppel
| Pedro | 50 jaar | Antwerpen - Dessel |
Privesauna massage uitgebreide befbeurt
Hoi, ik zoek een eerlijk verzorgde vrouw die zin heeft om samen te gaan genieten in prive sauna. Iemand dat graag geniet van massage ( krijgen en geven) en graag uitgebreid klaar gelikt wordt. Leeftijd niet echt belangrijk hygiëne des te meer. Ik ben 50 eerlijk verzorgd geschoren besneden en gesteriliseerd. Geen perfecte maten dus dat verwacht ik zeker ook niet. Bij interesse graag wat uitleg over jezelf, wat je verwacht , gewone foto en liefst gsm nr om fake uit te sluiten. Bij goede klik ook liefst vaste Fwb.
| genieter | 55 jaar | Oost-Vlaanderen - Laarne |
wie mag ik pijpen?
| Thijs | 51 jaar | Antwerpen - Grobbendonk |
Zoek afspraak in tantra setting ? Mag ik jou vrouw verwennen ?
Hoi,
ik, man van 50 wil graag eens afspreken met een koppel into tantra. Ik heb geen bi ervaring maar het triggert me wel, is te bespreken. Zoek vooral de warmte, de traagheid en de aandacht voor elkaar die ik al heb mogen evaren bij een tantramassage. Ik zou dit graag ervaren met koppel waarbij er in beide richtingen wordt gegeven en ontvangen. Zowiezo moet er fysieke klik en aantrekking zijn. Ik ben hoger opgeleid, rustig, 186cm groot, 84kg. Graag leeftijdsgenoten of jonger. Ik kan niet ontvangen. Groeten, Thijs
| Single man | 65 jaar | Vlaams-Brabant - Begijnendijk |
Zoek lief vrwtje tss 50 en 68 jr die graag heel discr een massage wil beleven
Ik ben een alleenwonende gescheiden man en zoek een single of gehuwd vrwtje wiens fantatie het is om zo'n deugddoende massage eens graag te beleven. Dit kan heel discreet bij mij thuis in mijn mooie woning zowel overdag als 's avonds. Je mag gerust volslank of mollig zijn en grote borsten hebben. Wil je daarna lang aan je kutje gelikt worden zal ik dat zeker doen zodat je tal van orgasmes zal beleven. Welk vrwtje heeft hier wel eens nood aan en wil zo'n massage heel discreet eens of regelmatig beleven.
| Tom | 43 jaar | Brussel (gewest) - Brussel (stad) |
Zoek een sadistische, perverse bi-Meester
Ik ben een slanke man met onderdanige gevoelens, zonder ervaring met andere mannen. Ik zoek een dominante man die mij volledig wil gebruiken. Respectvol en bereid een soatest te doen voor de veiligheid. Die mij opleidt tot zijn sletje zonder grenzen, mij ontmaagdt en neukt in alle mogelijke standjes, mij verplicht hem te pijpen of te rimmen, zijn zaad in mijn keel of kontje spuit. Sadistisch, die er van geniet mij tot het uiterste te drijven, mij pijn te doen als straf of motivatie. Pervers, die mij zijn pik laat aflikken nadat hij mijn kont geneukt heeft, mij verplicht tot deepthroat tot ik moet kokhalzen of mijzelf onderkots, of mij onder te plassen met mijn mondje open om mijn gehoorzaamheid te bewijzen. Die mij ook graag aan zijn vrienden toont en mij door hen laat betasten, vernederen, neuken. Ik zoek een 50+ Meester, heel respectvol en zachtaardig, die graag iets wil opbouwen en die bij hem thuis ontvangt. Partner mag meedoen indien gewenst!
| Ruben | 55 jaar | Oost-Vlaanderen - Oudenaarde |
Naakt voor mij
Ik zou graag eens een jongeman (18 tot 50 jaar) mogen bekijken en betasten, eerst gekleed tot naakt. Ik controleer en observeer het volledige lichaam rustig en in detail. Ik wil ook toekijken hoe je masturbeert voor mij en eventueel een handje helpen erbij. Bij voorkeur slank en mannelijk. Ik verplaats in de ruime regio. Bij interesse of vragen, antwoord ik graag. Alvast bedankt !
| Tom vh | 34 jaar | Oost-Vlaanderen - Maldegem |
"Goed uitziende" dertiger zoekt leuke vrouw 50+ om fantasie in vervulling te laten gaan...
"Goed uitziende"(aan jou te bepalen natuurlijk), slanke, positieve, respectvolle dertiger (34j,1m83,75kg,17cm) op zoek naar nieuwe ervaringen en met een fantasie om samen te genieten met een toffe dame 50+ ... Een leuke babbel en opwindende tijd samen waar we langzaamaan elk plekje van elkaar mogen ontdekken....Op genieten samen staat geen uiterlijk of leeftijd . Bij interesse, foto's of info ,stuur me gerust een berichtje via whatsapp of email.
Ondeugende groetjes en wie weet tot later ;)
Tom
| Rik | 56 jaar | Oost-Vlaanderen - Gent |
sub zkt zuiglul
| Bart | 50 jaar | Oost-Vlaanderen - Deinze |
Naakt voor en met senioren
Home



